برند اونلی ONLY، انتخاب دختران جوان و خوش سلیقه

خرید لباس برند اونلی only

برند اونلی ONLY ،یک برند پوشاک زنانه در سال 1995 در دانمارک تاسیس شد. این کمپانی در ابتدای کار تا به امروز به واسطه حضور طراحان جوان و خوش سلیقه خود، قشر جوان جامعه را هدف طراحی های جسورانه خود قرار داد. طراحان برای این جامعه هدف که آن را خانم های جوان با جنب و جوش فراوان و روحیه شاداب تشکیل می دادند، سعی در شکست روال عادی زندگی و تکرار پذیری مد بر آمدند و با استفاده از جنس پارچه های مختلف، طراحی های جسورانه و به طرز ماهرانه ای با توجه به جزئیات، عناصر مد روز را با خلاقیت در کنار هم قرار دادند و لباس های زیبایی را برای استفاده قشر جوان جامعه به بازار عرضه کرده اند.

برند اونلی ONLY توجه بسیار ویژه ای بر روی پارچه جین JEAN دارد و با تمرکز بر این جنس و ترکیب خلاقیت با آن به پوشاکی سنت شکن در بین قشر دختران جوان جامعه تبدیل شد. دو سال بعد از تاسیس این برند در کشور دانمارک، آوازه این محصولات در بین قشر خانم های جوان دیگر کشورهای اروپایی نیز مورد توجه قرار گرفت و توانست در بین برندهای مطرح کشورهای انگلیس، فرانسه، ایتالیا و غیره برای خود شهرتی قابل قبول را رقم بزند و به لیست 10 برند مطرح پوشاک مخصوص جوانان وارد شود.

موسسان برند اونلی ONLY در سال 2010 اولین فروشگاه خود را در بمبی هند تاسیس و به صورت رسمی وارد بازار این کشور شد، که این اتفاق به موفقیت روز افزون برای این برند تبدیل و در سال 2011 بیش از 100 فروشگاه در سراسر هند افتتاح کرد که در کشوری که اکثریت آن را جوانان تشکیل می دهند مورد توجه گسترده ای قرار گرفت و دو قاره اروپا و اقیانوسیه را با کیفیت عالی و طراحی های جسورانه خود برای خانم های جوان در استایل جین تحت پوشش قرار داد.

خرید لباس برند اونلی only

امروزه برند اونلی ONLY یکی از برجسته ترین طراحان در حوزه لباس جین برای خانم های جوان با هر نوع اندامی است و در کل دنیا بیش از 4500 شعبه فروشگاه به صورت خرید حضوری دارد و یکی از بزرگترین زیر مجموعه های کمپانی BESTSELLER به حساب می آید.

دختران جوان به طرز قابل توجه ای شگفت انگیز هستند و مد اشتیاق و دغدغه آن ها به حساب می آید، اشتیاقی که یک فضای خلاقانه را در اختیار او قرار می دهد تا در آن احساسات و ظاهری متفاوت را حس کند و روزهای شبیه به هم نگذراند. هیچ وقت دختران زیبا و جوان با یک سبک و استایل خاص تعریف نشده اند و این فلسفه کاری این برند از ابتدای تاسیس تا به الان است که این جسارت را به خانم های جوان دهد تا هرروز به اکتشاف اطراف خود بپردازند و هر شکل که می خواهند استایل رسمی و یا اسپرت با قیمتی مناسب و کیفیتی عالی برای هر کدام از روزهایشان لباس انتخاب کنند و به آزادی و روزهای خود بیشتر اهمیت دهند.

خرید لباس برند اونلی only

برند اونلی در بیش از 53 کشور از جمله انگلیس، آلمان، سوئد، مالزی، هند، امریکا، استرالیا، ترکیه نمایندگی فروش دارد و در این ویترین ها محصولاتی مانند شلوار، کت، بلوز، تونیک، بادی، دامن، تیشرت و غیره در دسترس خانم های جوانی که به دنبال زیبایی هستند، قرار می گیرد.

فروشگاه پرفروش همکاری خود را به صورت رسمی با این برند اروپایی آغاز کرده است تا خانم های جوان ایرانی که بدنبال خرید از این برند مطرح اروپایی و بین المللی هستند و نمی توانند به دلیل وجود مشکلات خرید خود را انجام دهند، به راحتی بتوانند با پرداخت هزینه ای مناسب و بدون زمان انتظار زیاد اقدام به سفارش آنلاین لباس زنانه، این برند کنند و استایل خود را به بهترین شکل ممکن داشته باشند.

مطالب پیشنهادی:

برند NOISY MAY نوییزی می، پوشاک جین به سبک انگلیسی

 برای اطلاعات بیشتر در زمینه سبک زندگی و استایل روز، پایگاه خبری تحقیق و توسعه R&D NEWS  را مطالعه نمایید.

نوشتن دیدگاه