برند NOISY MAY نوییزی می، پوشاک جین به سبک انگلیسی

برند NOISY MAY نوییزی می، مناسب برای خانم های خوش سلیقه

برند NOISY MAY نوییزی می، پوشاک جین به سبک انگلیسی

برند نوییزی می NOISY MAY  در سال 2013 بوسیله تیمی سخت کوش و علاقه مند به مد و فشن در انگلیس تاسیس شد. این افراد در شروع کارشان علاقه فراوان به پوشاک جین و برش‌های زیبا را ترکیب کردند و لباس‌هایی فاخر را در دنیای مد انگلیس به نمایش گذاشتند که در نهایت باعث ایجاد این برند شد.

بعد از گذشت کمتر از 1 سال این برند مورد توجه بسیاری از خانم‌ها در کشور‌های دیگر اروپا قرار گرفت. و باعث شد که این تیم خلاق محصولات متنوع ‌تری را به ویترین شان اضافه کنند و سلایق طیف بسیاری از جوانان شیک پوش را پوشش دهند. برند مد و فشن برند NOISY MAY نوییزی می، برای اشخاصی طراحی شده که به صورت مداوم به دنبال لباس‌هایی متناسب با شخصیت و سبک زندگی پر جنب و جوششان هستند.

برند NOISY MAY نوییزی می، مناسب برای خانم های خوش سلیقه

شاید شما یک قرار دوستانه در شب داشته باشید و یا در محل کار به دنبال لباس شیک و زیبایی می گردید که شما و سبک زندگیتان را به خوبی نشان دهد و هم در عین حال ساده و شیک باشد، این برند انتخاب خوبی برای شما به حساب می‌آید.برند NOISY MAY نوییزی می، یک هدف بزرگ و واضح دارد که آن توجه به لباس جین (JEAN) است. این موضوع باعث شده است تا در کلاس جهانی با توجه به استایل‌های مختلف و شکل های بدنی گوناگون ، طراحی‌های جسورانه‌ای را ارائه دهد و حتی در خارج از قاره اروپا در باقی کشور‌ها مورد توجه فراوانی قرار گیرد.

احترام به محیط زیست

برای خیلی از افراد حامی حیوانات و محیط زیست بسیار مهم است، از برندی خرید کنند که به حیوانات آسیبی وارد نکند و از آن‌ها در طراحی و تولید پوشاک بهره نبرد، برند NOISY MAY نوییزی می،  از این قاعده پیروی می‎‎کند و به حیوانات برای زیبایی طراحی‌هایش آسیبی وارد نمیکند و به محیط زیست احترام فراوانی را می‌گذارد.

طراحی پوشاک با جنس جین کاری بسیار ماهرانه و نیازمند خلاقیت است، که افراد ماهر در این زمینه می‌دانند چگونه جین شما و سبک زندگی شما را در جامعه منعکس می‌کند، این برند در بهره گیری از این خلاقیت دست کمی از برند‌های معتبر اروپا و دنیا ندارد. تا اینجا صحبت فقط از جنس جین بود، اما این برند فقط به این جنس و استایل بسنده نکرده و در باقی استایل‌های دنیای مد و فشن نیز دستی دارد و طراحی‌های بسیار زیبا و با کیفیتی را به خانم‌ های خوش سلیقه ارائه کرده است.

دیگر محصولات این برند عبارتند از: کت، پیراهن، دامن، تی‌شرت، بلوز، تونیک، که هریک به نوبه خود در طراحی برای خانم‌ های خوش استایل حرفی برای گفتن دارند و به زیبایی ظاهر و استایل خانم‌ها کمک می‌کنند.

برند NOISY MAY نوییزی می، مناسب برای خانم های خوش سلیقه

انتخابی خاص برای دختران

مجموعه برند NOISY MAY نوییزی می، به عنوان بک برند پیشرو در دنیای مد و فشن فعالیت می‌کند و به انتخاب نهایی برای دختران پیشرو در زمینه مد که همیشه به دنبال ایستادگی و بازتاب نگرش و استقلالشان از طریق فشن و مد بوده‌اند تبدیل شده است.

تا به اینجای کار ما درباره استایل و محصولاتی که برند NOISY MAY نوییزی می، تولید می‌کند صحبت کردیم. این برند به صورت فروشگاه فیزیکی در انگلیس فعالیت می‌کند و به صورت فروش آنلاین در کل دنیا محصولاتش را به فروش می‌رساند، که می‎توانید در وب‌سایت‌های معتبری همچون AMAZON، Ebay، bestseller و در خود وب‌سایت این برند نیز محصولاتشان را سفارش دهید.

اما مشکل اینجاست که خرید برای ایرانیان مقداری به دلیل وجود مشکلات، سخت است. اما فروشگاه پرفروش به صورت رسمی اقدام به عرضه فروش آنلاین لباس زنانه  این برند معتبر اروپایی برای خانم‌هایی کرده است که به دنبال زیبایی و دنیای فشن هستند.

برای ورود به کالکشن لباس های برند NOISY MAY اینجا کلیک کنید.

 برای اطلاعات بیشتر در زمینه سبک زندگی و استایل روز، پایگاه خبری تحقیق و توسعه R&D NEWS  را مطالعه نمایید.

برای ارتقا رتبه سایتتان در موتور جستجو گوگل، پیشنهاد می‌کنیم مقاله  آپدیت الگوریتم های گوگل کدام محتوا را به صدر نتایج منتقل می کند؟را مطالعه نمایید.

نوشتن دیدگاه