ورود

ثبت نام

ورود

ثبت نام

 دامن پیلیسه و استایل بانوان شیک 

 دامن پیلیسه و استایل بانوان شیک 

دامن پیلیسه حدودا سی سال است که  وارد مد شده و یکی ار محبوب‌ترین ترندها بوده است ولی با همان سرعت و شتابی که وارد کمد لباس‌های بانوان شد به همان سرعت خارج شد. شاید الان با خود بگوئید چرا؟ زیرا در اوایل ورود این مدل دامن‌ها فقط مدل‌ها بسیار لاغر این لباس ها را میپوشیدند، یعنی دامن‌های پیلیسه میدی با مانکن هایی با لاغری بسیار زیاد و مفرط پا به عرصه مد گذاشتند و از آنجایی که همه خانم‌ها به اندازه  مانکن ها لاغر نبودند پس این دامن‌ها  نیز از چرخه مد خارج شدند. اما مدتی است پیلیسه‌های محبوب دوباره به کمد لباس ها و فروشگاه‌های لباس زنانه برگشته اند.

در زمان‌های گذشته خیاطان و طراحان لباس برای پیلیسه کردن دامن‌ها به دلیل عدم وجود پارچه های پیلیسه مجبور به تبدیل پارچه‌های ساده به پلیسه  با اتوشویی و …که کار بسیار مشکل و طاقت فرسایی است بودند اما با تولید پارچه‌های پیلیسه تولید و طراحی مجدد دامن‌های پیلیسه در برنامه کار دنیای مد قرار گرفته و به یکی از ترندترین دامن‌های امسال تبدیل شده‌ است. پارچه‌های پیلیسه مانند گذشته دیگراحتیاج ندارد هربار به اتوشویی برود و پلیسه‌های آن مرتب شود این پارچه‌ها پیلیسه هستند و کافی است آنها را پس از شست و شو فقط آویزان کنید.

دامن پیلیسه

باید به این نکته توجه داشته باشید که پف زیاد و چین‌های دامن پیلیسه سایز بانوان را بیشتر از جیزی که هستند نشان میدهند در نتیجه اگر فردی هستید که پاهای پری دارید شاید بهتر باشد از دامن پیلیسه استفاده نکنید. دامن پیلیسه مناسب خانم‌هایی است که پایین‌تنه‌ای لاغر دارند است واین مدل دامن پیلیسه میدی در اندام آنها به راحتی خودنمایی کند.

انواع دامن پیلیسه

دامن‌های پیلیسه در دو نوع موجود هستند دامن‌هایی با پیلیسه ریز و دامن‌هایی که پیلیسه‌های درشت دارند.

دامن‌های پیلیسه ریززمان حرکت و رقص جلوه دارند. این مدل دامن‌ها را می‌شود با مانتوهای جلو‌بسته و تونیک مانند ست کنید، همچنین با آمدن پائیز و زمستان می توانید این دامن پلیسه میدی را با نیم بوت‌ها و بوت‌های زیبا  بپوشید و استایلی به یاد ماندنی داشته باشید

نصیحت فروشگاه اینترنتی پر فروش این است که برای دامن‌های پیلیسه از پارچه‌های ساده و تونیکی را که با آن ست میکنید طرح‌دار انتخاب کنید. زیرا اگر پارچه  دامن های پیلیسه طرح دار باشند به دلیل چین دامن طرح پارچه دیده نمی شود و مشخص نیست.

نکته مهم بعدی که در پارچه‌های پلیسه مطرح است لختی زیاد آن است. وقتی لباسی پیلیسه را می‌شوید آن را فقط آویزان کنید پلیسه‌ها خود به‌ خود به حالت قبل باز می‌گردند.

دامن پیلیسه

طریقه ست کردن با دامن پیلیسه

دامن های پیلیسه اگر از پارچه براق باشند می‌توان از بلوز، شومیز یا مانتویی که پارچه‌ای مات دارند به همراه آن ها استفاده کنید و اگر مات هستند لباس مکمل آن براق باشد بهتر است.
یادتان باشد اگر از دامن پلیسه استفاده می‌کنید شال یا مانتو یا شومیزی که همراه آن به تن دارید نباید پیلیسه باشد حالت مواجی که اندام شما را می‌گیرد برای بیننده قطعا خوشایند نیست.

پیلیسه‌ها می‌تواند از شما فردی متفاوت و خاص بسازد و به راحتی بدون اینکه هزینه زیادی کرده‌ باشید بدرخشید.

به یاد داشته باشد فقط از یک  لباس پیلیسه در استایل خود استفاده کنید مثلا فقط دامنتان پلیسه باشد و شال و مانتو و یا شومیزتان ساده باشد زیرا  در غیر این صورت حالت مواجی که اندام شما را می‌گیرد برای بیننده مطلوب نیست.

این دامن های پیلیسه‌ میدی می‌تواند از شما فردی متفاوت و خاص بسازد و به آسانی و بدون هزینه‌های گزاف به درخشش شما کمک میکند.

 برای اطلاعات بیشتر در زمینه سبک زندگی و استایل روز، پایگاه خبری تحقیق و توسعه R&D NEWS  را مطالعه نمایید.

نوشتن دیدگاه