راهنمای فوق العاده برای خرید لباس با کیفیت

راهنمای فوق العاده برای خرید یک لباس با کیفیت

راهنمای فوق العاده برای خرید لباس با کیفیت

10 نکته برای مشخص کردن لباس‌های با کیفیت که مدت طولانی برای شما ماندگار باشند تا بتوانید هنگام خرید لباس ، بهترین تجربه را داشته باشید.


اگر بعد از گذشت یک فصل از لباس‌هایی که رنگ و رو رفته اند خسته شده‌اید، زمان آن رسیده که خرید هوشمندانه را شروع کنید. خرید هوشمند به معنای سرمایه گذاری در لباس‌های با کیفیت است که به مدت طولانی بتوان از آن‌ها استفاده کرد. در این مقاله ما به نکاتی که باید در هنگام خرید به آن‌ها توجه کنید تا کیفیت یک محصول را بررسی کنید برای شما آورده ایم.

زیپ فلزی

راهنمای فوق العاده برای خرید یک لباس با کیفیت

زیپ‌های پلاستیکی به سختی بسته می‌شوند و در جای خود باقی می‌مانند. این زیپ‌ها به سرعت شکسته و یا خراب می‌شوند و فرسودگی آن‌ها نیز زود هنگام است. همیشه باید بدنبال پوشاک با زیپ فلزی باشید تا از این مشکلات برای همیشه جلوگیری کنید.

دکمه‌های اضافی بروی لباس

هنگامی که یک لباس با دکمه‌های زاپاس عرضه می‌شود، نشان دهنده این است که طراح لباس انتظار دارد که لباس در گذر زمان نیاز به یک سری تعمیرات کوچک دارد و این اطمینان را به شما می‌دهد که در هنگام تعمیر ، شما اکثر لوازم مورد نیاز را در دسترس داشته باشید.

راهنمای فوق العاده برای خرید یک لباس با کیفیت

گاهی اوقات تولید کننده‌ها نخ اضافی نیز بروی محصول قرار می دهد، که باید آن را نشانه ای مبنی بر با کیفیت بودن کالا بحساب آورد.

الیاف طبیعی

راهنمای فوق العاده برای خرید یک لباس با کیفیت

پارچه های مصنوعی برای دوخت لباس بسیار بد هستند و به مراقبت زیادی نیاز دارند. این مراقبت یعنی مواد شوینده گران قیمت برای نگهداری از لباس. اگر می خواهید لباس شما بعد از هربار شستشو همچنان عالی به نظر برسد، باید به سراغ الیاف طبیعی، مثل پنبه، پشم، ابریشم، ترمه بروید و از آن‌ها استفاده کنید.

دوخت‌های قوی و با کیفیت

راهنمای فوق العاده برای خرید یک لباس با کیفیت

قبل از خرید لباس حتما دوخت لباس را در نواحی دوخته شده بررسی کنید، دوخت ضعیف، دوخت‌های گشاد، خطوط دوخت کج و سایر نواقص را بررسی کنید تا ببینید برای انجام این مرحله چه میزان دقت و حوصله‌ای به کار گرفته شده ‌است. سپس پارچه را از طرف هر درز بگیرید و به آرامی بکشید تا ببینید چه میزان لباس به هم چسبیده است. اگر از هم جدا شدند و شما توانستید آن طرف دوخت را ببینید حتما باید آن را بروی قفسه برگردانید و به سراغ گزینه‎های بعدی بروید.

برش خوب و تمیز

راهنمای فوق العاده برای خرید یک لباس با کیفیت

برندهای ارزان سعی می کنند، با استفاده از پارچه کمتر برای تولید یک لباس در هزینه‌هایشان صرفه جویی کنند. اغلب این صرفه جویی را در آستین ها و پاچه‌های شلوار انجام می دهند. حتما قبل از خرید فروشگاه اینترنتی لباس را امتحان کنید تا مطمئن شوید که دقیقا اندازه شما هستند و مناسب برش خرده‌اند یا خیر و بلند یا کوتاه نباشند.

مطابقت داشتن الگوی پارچه

راهنمای فوق العاده برای خرید یک لباس با کیفیت

الگو‌های تصویر در زمینه باید در درز‌های لباس و همچنین در الگوی پارچه کاملا مطابقت داشته باشد. به دقت درزهای لباس را بررسی کنید تا متوجه شوید چه میزان تلاش برای تطبیق الگوها به کار گرفته شده است. در لباس‌های طرح دار و راه راه این موضوع بیشتر مهم می شود و به چشم می‌آید، بیشتر مواقع فرض را بر آن بگذارید که هر الگوی شیب داری نشانه از بی اهمیتی در دوخت پوشاک و آن الگو است.

دکمه‌ها و سوراخ‌های با کیفیت

راهنمای فوق العاده برای خرید یک لباس با کیفیت

تمام سوراخ‌های دکمه را برای نخ‌ها، دوخت اریب بررسی کنید. به دکمه نگاه کنید ، آیا کیفیت ساخت خوبی دارد؟ آیا به خوبی دوخته شده شده است؟ اگر این انتظارات ما را برآورده می‌کند نوبت آن است که دانه به دانه دکمه را در جای خودشان به آرامی قرار دهید، اگر به سختی در سوراخ‌های دکمه قرار گرفت و کوچک بود، لباس را به قفسه خودش برگردانید و به دنبال کیفیت بهتر بگردید.

درزهای تمام شده کار

به درزهای لباس در هنگام خرید دقت کنید، تا مطمئن شوید که آن‌ها صاف و عاری از خرابی، نامرتبی و سایر اتفاقات باشند. لبه درز را به خارج بچرخانید تا ببینید که در انتهای دوخت به چه صورت درآمده اند، لبه‌های ناتمام نشانه از پایین بودن کیفیت دوخت دارد.

راهنمای فوق العاده برای خرید یک لباس با کیفیت

درباره درزها بیاموزید و ببینید که تفاوت خوب و بد آن‌ها به چه صورت است، که در هنگام خرید بتوانید به درستی آن‌ها را از هم تشخیص دهید و با کیفیت ترین محصول را برای خودتان تهیه کنید.

در آخر

ما به بررسی نکاتی با یکدیگر پرداختیم تا بتوانیم در هنگام خرید لباس، پوشاک با کیفیتی را انتخاب کنیم تا به سرعت خراب نشود و به ما این حس را منتقل نکند که جنس بی کیفیتی را از فروشگاه تهیه کرده ایم و پول خود را دور ریخته‌ایم. لباس با کیفیت یک سرمایه گذاری است ولی باید حتما به درستی نگهداری کرد تا در مدت زمان خوبی قابل استفاده باشند.

 برای اطلاعات بیشتر در زمینه سبک زندگی و استایل روز، پایگاه خبری تحقیق و توسعه R&D NEWS  را مطالعه نمایید.

برای ارتقا رتبه سایتتان در موتور جستجو گوگل، پیشنهاد می‌کنیم مقاله آپدیت الگوریتم های گوگل کدام محتوا را به صدر نتایج منتقل می کند؟را مطالعه نمایید.

1 دیدگاه
  • پاسخ
    7 شهریور 1399, 23:56

    ممنون از اطلاعات خوبتان در مورد برند های سلیت bestsellercollection

نوشتن دیدگاه